שייט רומנטי

רבים תרים אחר מתנה או הפתעה רומנטית לבן או בת הזוג. שייט רומנטי הוא אחד מאותם פתרונות מנצחים. השייט מתאים לזוגות אשר מעוניינים לחדש את האינטימיות והרומנטיקה לאחר שנות נישואין רבות ולזוגות צעירים אשר מעוניינים לחוות את אהבתם וזמנם הפרטי באטרקציית נופש מהנה.

 

מתנה מיוחדת לאדם מיוחד  חדרים לפי שעה בתל אביב

 

אנשים רבים תרים אחר רעיון שובר שגרה ליום הנישואין, ליום הולדת של בן או בת זוג ולדייט רומנטי ושונה. שייט רומנטי ביאכטה או הפלגה רומנטית לזוג יספקו לזוג את כל מה שהם חיפשו: רומנטיקה, אווירה מיוחדת, פעילות לא שגרתית ושוברת שגרה, שלווה ושביעות רצון של בן או בת הזוג.

דמיינו מצב בו אתם ובן או בת זוגתכם יושבים לאכול תחת כיפת השמיים כשהנוף מסביבכם הוא מים צלולים, שמיים תכולים ואווירה שלווה. כעת, כל שצריך לעשות הוא להגדיר מהו התקציב העומד לרשותכם לסוג זה של הנאה, מהם מספר הימים בהם תהיו מעוניינים לצאת לשייט, להזמין מקום, לעדכן את בן או בת הזוג, לארוז כמה חפצים ולהתחיל ליהנות מחוויה מיוחדת אותה לא תשכחו.

 

לא צריך לתכנן לבד

 

אנשים רבים אשר מעוניינים בנופש רומנטי של מספר ימים להם ולבן או בת הזוג שלהם. אלו אינם מעוניינים להתחיל ולהזמין טיסות לחו"ל, לתור אחר בתי מלון אשר מתאימים לדרישותיהם, לחפש אחר רכב להשכרה ולבדוק מה הן האטרקציות השונות באותה מדינה אליה הם טסים. הפלגות נופש למטרות רומנטיות מתוכנן מראש ומותאם לבני הזוג. הם לא יצטרכו לתכנן דבר ויחליטו בזמן אמת אם הם מעוניינים להתנתק מהעולם באווירה שלווה ורומנטית או לשלב הנאה זו עם אטרקציות שונות במקומות אליה מגיעה היאכטה אותה בחרו.

 

שייט רומנטי

טיפים לבחירת שייט

 

·         חברה חוקית- וודאו כי החברה אשר מציעה לכם שייט הינה חברה חוקית אשר יכולה להציג בפניכם מסמכים המעידים על כך והאדם אשר משיט את היאכטה הוא בעל רישיון משיט. בנוסף, מומלץ להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה אשר משמשת ככרטיס הביקור שלה ולקרוא אודותיה (כמה זמן היא קיימת, מה היצע המסלולים אותם היא מציעה לצרכנים, מבצעים שונים ועוד).

·         תקציב- החליטו מראש מהו התקציב העומד לרשותכם לחוויה זו. כיום, ניתן לבחור בשייט רומנטי אשר נמשך מספר ימים או מספר שעות וזאת בהתאם לתקציב.

·         מסלול ונלוות- בררו מהו מסלול השייט ומהם "הפינוקים" המוצעים לכם במסגרת השייט.

אל תהססו לבקש מהחברה שישלחו לכם בפקס את מסלול השיט וכל הכלול בו. דבר זה יאפשר לכם לבחור בשייט המתאים לכם.

 

כעת, כל מה שנותר לעשות הוא להזמין שייט רומנטי וליהנות מחוויה יוצאת דופן.

צימרים לפי שעה בצפון