צימרים למשפחות עם בריכה

חושבים על חופשה משפחתית? בבואכם לבחור ב- צימר שהכי מדבר אליכם, אל תשכחו לבדוק אם יש שם בריכה!
לכאורה מה הקשר? ומה כל-כך חשוב בבריכה? כי הבריכה משדרגת עבורכם את כל החופשה בכמה מעלות ובמיוחד כשזוהי חופשה משפחתית! כי הבריכה מלכדת סביבה את כולכם באוירה משעשעת ומשחררת וכולכם נלכדים ביחד ברשת השחרור והרגיעה!...
הבריכה היא לא רק אפשרות לשחות ולצוף, לטבול ולשכשך, הבריכה היא אווירה של חופש- בתוך המים ומסביבם. היא משדרת תחושה משחררת ועולצת - המניחה הרחק מכם את כל הטרדות והדאגות של חיי היומיום שלכם. פתאום הכל נראה קל וקליל יותר!
ה- צימרים למשפחות עם בריכה מעניקים מרחב מחייה רחב המאפשר תנועה ועצירה לכל אחד מבני המשפחה, ביחד ולחוד , כי יש בסביבת המים משהו מלכד ומקרב בין האנשים וזאת הזדמנות נדירה להכרות מחודשת בין כל בני המשפחה!
מחפשים צימר למשפחה? רק צימר עם בריכה יספק את הסחורה בשלמותה!

צימרים וחדרים לפי שעות בחוסן
איזור: גליל מערבי | בישוב : חוסן - בכתובת : הראשונים 29
מתחם צימרים
פנטזיה רומנטית

מחיר:החל מ: 350 ₪

צימרים למשפחות עם בריכה

צימרים משפחתיים מתמחים בהבנת השטח ובצרכי האורחים, ערוכים למורכבות בגילאים השונים, בחופש הפעולה, בדינמיקה בין כולם ורגישים לכל הניואנסים - קטנים כגדולים, על-מנת להעניק לכם, בני המשפחה, את החופשה האולטימטיבית לה אתם כה מייחלים.
לכל משפחה יש את השגעונות והרגישויות שלה, הצרכים והרצונות, הקשיים והמורכבויות, כך שבעלי הצימרים המשפחתיים הם למודי נסיון וחוכמה כיצד למלא את מבוקשכם, להקשיב להלמות הלב ולספק את מלוא הסחורה על הצד הטוב ביותר עבורכם!
בעלי ה- צימרים למשפחות עם בריכה יודעים היטב עד כמה מועילה ומוסיפה נוכחותה של גברת בריכה לרווחתם ולהנאתם של המתארחים בהם והטיבו להעניק סביבה חמימה ומאפשרת גם בשדרוג הכל-כך משמעותי הזה בדמותה של הבריכה.
מחפשים צימרים למשפחות? יופי. יש המון, ומדהימים, אך לא תוותרו בשום פנים ואופן  על הצימרים עם בריכה!! זהו מאסט של ממש!


חדרים לפי שעה

צימרים וחדרים לפי שעות בחוסן
איזור: גליל מערבי | בישוב : חוסן - בכתובת : הראשונים 29
מתחם צימרים
פנטזיה רומנטית

מחיר:החל מ: 350 ₪